VASARA 2021

Dienvidigaunija ir vieta, kur caurvijas modernais ar seno, aizraujošas garšas un īsti piedzīvojumi. Šejienes ceļi ir līkumaini, bet attālumi mazi un atklāšanas prieks liels. Dienvidigaunijas valdzinājums meklējams starp pakalniem un ielejām paslēptajos zilajos ezeros, gleznainajās upēs, majestātiskajos mežos un senajos purvos. Vienlaikus arī oriģinālās kultūrtelpās, uzņēmīgos un laipnos cilvēkos, kas vienmēr turas vienkopus. Dienvidigaunija saviem viesiem piedāvā gan apmešanās vietu, atklāšanas prieku, relaksācijas un ārstēšanās iespējas, garšu piedzīvojumus, gan vietu, kur pastrādāt. Atklājiet Dienvidigauniju! Gaidām Jūs ar atvērtu sirdi!


KO ŠOVASAR DARĪT DIENVIDIGAUNIJĀ?

Чтобы планировать незабываемую поездку в Южную Эстонию было как можно проще, мы решили вдохновить вас, составив 9 увлекательных маршрутов с рекомендациями. Обратите внимание, что это не готовые пакеты, поэтому, выбрав подходящий маршрут, каждый будущий путешественник должен сам все забронировать и обо всем договориться. Кроме того, различные маршруты можно комбинировать.

 

DRAISKĀ ĢIMENE

Ģimenes atvaļinājuma maršruts

Jautrības pietiks dienām! Noskaņām bagāts maršruts, kas ļaus no ģimenes atvaļinājuma paņemt visu. Tas ietver dažādas izvēles, sākot no dabiski skaistām pārgājienu takām līdz aizraujošiem piedzīvojumu centriem. Šis maršruts sākas Ledus laikmeta centrā un noslēdzas mīlīgajā priežu pilsētiņā Elvā (Elva).

Uzzināt vairāk   >>

VECVECĀKI UN MAZBĒRNI

Ģimenes atvaļinājuma maršruts

Daudz aizraujoša visām paaudzēm – no saimes mazākajiem līdz vecvecākiem. Lieliskais maršruts sākas igauņu rakstnieka O.Lutsa grāmatas “Pavasaris” (Kevade) varoņu skolas mājā Palamusē (Palamuse) un noslēdzas mūsu skaistajā universitātes pilsētā Tartu. Kā starppieturas ziņkārīgos vēl gaida Ledus laikmeta parks un Elistveres (Elistvere) zooloģiskais parks.

Uzzināt vairāk   >>

PELDE UN
KŪPINĀTAS ZIVIS

Aktīva atvaļinājuma
dabā maršruts

Dienvidigaunijā atradīsies kaut kas ikviena gaumei – diena Peipusa ezera krastā, pārgājiens ar skrejriteņiem uz Taevaskoda klintīm vai drosmes izaicinājums Elvas Piedzīvojumu parkā. Karstā vasaras dienā vērts pievērst uzmanību arī apvidus peldes vietām. Vienalga kādā virzienā dosieties, pa ceļam vienmēr gadīsies kāds skaists meža ezeriņš. Pa ceļam no Peipusa ezera uz Tartu paķeriet arī kādu kūpinātu zivi.

Uzzināt vairāk   >>

LIELISKS LAIVU BRAUCIENS PA VEHANDU (VÕHANDU) MARATONA MARŠRUTU

Aktīva atvaļinājuma
dabā maršruts

Lielisks laivu brauciens pa Vehandu maratona maršrutu. Vehandu maratons, kas katru gadu aprīlī norisinās Dienvidigaunijā, ir viens no pasaulē lielākajiem airēšanas maratoniem. Šovasar jūs varat vizināties pa maratona maršrutu sev piemērotā tempā un laikā. Jebkurā gadījumā piedzīvojums ir garantēts. Piedevām redzēsiet vietas, kurām kājām ir grūti piekļūt.

Uzzināt vairāk   >>

MĪTIES PA
DIENVIDIEM

Aktīva atvaļinājuma
dabā maršruts

Dienvidigaunijas daudzējādā ainava met izaicinājumu pat pieredzējušiem velosipēdistiem. Dziļas ielejas mijas ar stāvām nogāzēm, taisni lielceļi – ar līkumainiem grants celiņiem. No otras puses attālumi ir salīdzinoši īsi, lai bez īpašas piepūles paspētu no vienas vietas uz otru un starpā apmeklētu ievērības cienīgas apskates vietas un pabaudītu vietējo kafejnīcu gardumus.

Uzzināt vairāk   >>

BURBUĻI, DUBĻI
UN MĪCĪŠANA

Domājot par
sievietēm

Labākās pārmaiņas darba rutīnai, pilsētas troksnim un ātram dzīves tempam ir jauka nedēļas nogale ar labākajām draudzenēm. Šo maršrutu raksturo dabas tuvums, tīras garšas un kultūra. Tajā ir iekļauts labākais, ko šis reģions var piedāvāt – pārgājienu takas, muzeji, laivu braucieni, vietējie ēdieni un, protams, dabiskas SAP procedūras Verskas (Värska) sanatorijā, kas ir pazīstama ar savu minerālūdeni un ārstnieciskajiem dubļiem.

Uzzināt vairāk   >>

OSKARS LUTSS, KALEVIPOEGS
UN MAMUTS

Kompānijām un
kolektīviem

Mācībām nav jābūt garlaicīgam. Tā ir sen zināma patiesība, ka bieži vien vislabākā metode jaunu zināšanu apguvei ir rotaļas. Piedzīvojiet skolas dienu Palemuses skolā, kur mācījās O. Lutsa grāmatas “Pavasaris” varoņi; caur piedzīvojumu iepazīstiet Igaunijas nacionālā eposa svarīgākos notikumus; uzziniet, kā ledus laikmets ir veidojis mūsu ainavu. Izaiciniet sava prāta un fizisko ātrumu. Jūs sagaida vienlaikus izglītojošs un jautrs brauciens.Проверьте себя на скорость и сообразительность, вас ждет познавательный и веселый маршрут!

Uzzināt vairāk   >>

VISPIRMS DARBS,
PĒC TAM IZKLAIDE

Darba kolektīviem un
attālinātam darbam

Darba vides mainīšana palīdz izlauzties no rutīnas un veicina jaunu ideju rašanos. Dienvidigaunijas dabā varat aizmukt no pilsētas trokšņiem un koncentrēties uz būtisko. No vienas puses šeit ir klusums un miers, lai pilnībā nodotos darbam. No otras puses, šeit var atrast lieliskas brīvā laika aktivitātes, ko pēc produktīvas darba dienas (vai, kāpēc gan ne, pirms) izbaudīt ar visu komandu.

Uzzināt vairāk   >>


REKOMENDĒJAM

Ja no iepriekšminētajiem maršrutiem esat atraduši sev tīkamāko, tad šeit atradīsiet visu uzņēmumu kontaktinformāciju.