DRAISKĀ ĢIMENE

Ģimenes atvaļinājums Dienvidigaunijā


1. DIENA

Ledus laikmeta centrs

Vai mamuts ir spalvaināks par ziloni? Kad Igauniju sāka apdzīvot? Kā laikā mainās piekrastes līnija? Vai klimats sakarsts vai tieši pretēji – atdziest? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem saņemsiet Ledus laikmeta piedzīvojumu centrā.

Vai ir arī, kur paēst? Jā, ziņkārīgos atklājējus cienā kafejnīca “Leduslācis”.

Rotaļu zeme “Vudila”

Jūs sagaida liels āra ūdens parks ar trīs līmeņu slidkalniņu un trubu, trubu saunām, šūpolēm, kāpelēšanas atrakcijām, batutiem, sky-jump, elektroauto, autodromu, piedzīvojumu takām, ATV, elektonisko spēļu māju, airu laivām, ūdens velosipēdiem, lielo rotaļu istabu, dzīvniekie,, izjādēm ar zirgiem u.c.

Vai ir arī, kur paēst? Jā, papildus kafejnīcai jūs sagaida aizraujoša foreļu makšķerēšana.

Nakšņošana Tartu: Viesnīca “Lydia”, Viesnīca “Pallas Art”, Viesnīca “London”, Viesnīca “Sophia”2. DIENA

Zinātnes centrs AHAA

Vēlies sevi pārsteigt? Zinātnes parks AHAA piedāvā gan zinātni, aizraujošas aktivitātes un piedzīvojumus, gan jauku izklaidi. Visas izstādes ir veidotas tā, ka apmeklētāji paši var visu izzināt un pamēģināt.

Vai ir arī, kur paēst? Jā, jūs cienās kafejnīca “Newton”.

Tirdzniecības centrs “Lõunakeskus”

Dienvidigaunijas lielākajā tirdzniecības un brīvā laika centrā aktivitātes atradīsies ikvienam ģimenes loceklim. Bērnus sagaida APOLLO kinoteātris, slidotava vai virs tās esošais piedzīvojumu parks.

Nakšņošana Tartu: Viesnīca “Lydia”, Viesnīca “Pallas Art”, Viesnīca “London”, Viesnīca “Sophia”


3. DIENA

Elvas piedzīvojumu parks

Šī piedzīvojumu parka, kas atrodas skaistā priežu mežā, atrakcija ar visaugstāko adrenalīna devu ir lidojums pāri Verevi ezeram un atpakaļ. Kopā 800 m brīvā lidojuma, kas ir viens no garākajiem Baltijā, starp ūdeni un debesīm Mazākajiem ģimenes locekļiem piedzīvojumu parkā atradīsiet bērnu un mazuļu takas, kurās laipni aicināti bērni sākot no 3 gadu vecuma.

Vitipalu Feju taka

Ejot pa piedzīvojumu taku, ik uz soļa sajutīsiet feju noslēpumainos skatienus, bet avota malā jūs sveicinās poķi – igauņu bērnu rakstnieka radīti personāži. Sev par lielu pārsteigumu, jūs nonāksiet raganas salā, uz kuru var nokļūt pa Raganas tiltu. Tur nonāksiet līdz patiesai “Mazās raganiņas” mājai. 1,5 km garā taka sākas un beidzas pie Raganas mājas piknika laukuma.

Elvas reģions

Elvas reģions ģimenēm piedāvā arī citas atpūtas iespējas: Hellenurmes (Hellenurme) dzirnavu muzeja apmeklējumu, Vapramee (Vapramäe) bērnu taku vai pludmales priekus Verevi pludmalē