Suvi 2022

 Lõuna-Eesti on paik, kus lõimuvad moodne ja ürgne, põnevad maitsed ja ehedad elamused. Siinsed teed on käänulised, ent vahemaad väikesed ja avastamisrõõmu palju. Lõuna-Eesti võlu peitub kuplite ja orgude vahele peidetud sinistes järvedes, maalilistes jõgedes, majesteetlikes metsades ja iidsetes rabades, aga ka omanäolistes kultuuriruumides ning ettevõtlikes ja külalislahketes inimestes, kes ikka ja alati ühte hoiavad. Lõuna-Eesti pakub külastajale nii olemise paika, avastamisrõõmu, lõõgastumis- ja ravivõimalusi, maitseelamusi kui ka töö tegemise kohta. Moodne ja ürgne Lõuna-Eesti kutsub!


MIDA SEL SUVEL LÕUNA-EESTIS TEHA?

Selleks, et meeldejääva Lõuna-Eesti reisi planeerimine oleks võimalikult lihtne, oleme jagame Sulle inspireerivaid soovitusi Lõuna-Eesti külastamiseks.

 

Lõuna-Eesti kutsub seiklema

Tule lusti Lõuna-Eestis- meie juures saad kokku panna meeleoluka marsruudi, mis aitab puhkusest terve perega maksimumi võtta ja hõlmab mitmekesist valikut looduskaunitest matkaradadest põnevate elamuskeskusteni. Lisaks pakub Lõuna-Eesti mitmekesine maastik väljakutseid ka kogenud seiklejale  – sügavad orud vahelduvad järskude nõlvadega, sirged maanteed vahelduvad käänuliste kruusateedega. Samas on vahemaad piisavalt lühikesed jõudmaks hõlpsa vaevaga ühest kohast teise külastades vahepeal ka vaatamisväärsusi ja turgutades kohalikes kohvikutes maitsemeeli. Elamus on igal juhul garanteeritud!

Loe edasi >> 

Lõuna-Eesti kutsub muuseumisse

Õppimine ei pea olema igav ja on teada-tuntud tõsiasi, et uusi teadmisi omandame tihti kõige paremini just mängulisel teel. Võta osa koolipäevast Palamusel, kus õppisid „Kevade“ tegelased; koge seikluslikul moel Eesti rahvuseepose kõige olulisemaid sündmusi; saa teada, kuidas jääaeg meie maastikku on kujundanud või avasta kosmos  AHHAA Teaduskeskuse planetaariumietendusel. Pane oma nutikus ja kiirus proovile ning ühtaegu nii hariv kui ka lõbus teekond ootab!

Loe edasi >> 

Lõuna-Eesti kutsub aega maha võtma

Parim vaheldus argirutiinile, linnamürale ja kiirele elutempole on meeleolukas nädalavahetus Lõuna-Eestis! Seda iseloomustavad looduslähedus, puhtad maitsed ja omanäoline kultuur kaasates parimad palad piirkonnast. Ja miks mitte turgutada tervist Värska Kuurortravikeskuse protseduuridel, mõnuleda Kubija loodusspaas,  avastada mitmekülgset kultuuri Sibulateel või Setomaal ning teha kõik vajaminevad sisseostud pingevabalt Lõunakeskuses.

Loe edasi >> 


SUVINE KUPONGIKAMPAANIA

Sooduspakkumised kampaanias osalevate ettevõtete juures on järgmised:

-20% piletilt
Kalevipoja koda
Eesti Maanteemuuseum
Palamuse muuseum
AHHAA Teaduskeskus
Eesti Rahva Muuseum
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum
Jääaja Keskus
Cantervilla Lossi Mängumaa
Liivi muuseum

– 20% ühispiletilt
Alatskivi loss ja sõiduhobuste tall 
Setomaa muuseumid
-20% Vudila Mängumaa  laste päevapiletilt
-20% Põhjala seebitalu e-poest (sooduskoodiga „seebitalu“)
-10% Elva Keegel ja Resto kõikidelt teenustelt 
-10% Peipsimaa külastuskeskuse piletilt
-10% Dorpat restorani a la carte menüüst Jõelaev Pegasus pileti ettenäitamisel
Kohvik Lohvik SUP laua rent 2 tunniks 1 hinnaga (v.a. L,P)

Kupongi saab nende ettevõtete külastamisel ning kasutada saab seda suve jooksul kuues erinevas kohas!


SOOVITAME

Kui oled ülaltoodud marsruutidest enda lemmikud välja valinud, siis siit leiad kõikide ettevõtete kontaktid.