Kontakt

Kaia Lehtsaar

Juhatuse liige/Sihtkohtade koostööprojekti koordinaator

+372 5883 6121

kaia.lehtsaar@visitsouthestonia.com

Anzelika Gomozova

Arendustegevuste valdkonnajuht

+372 5810 6058

anzelika.gomozova@visitsouthestonia.com


Anu Toom

Turunduse valdkonnajuht

+372 5884 5440

anu.toom@visitsouthestonia.com

Karl-Henri Akimov

Analüütik

+372 523 2144

karlhenri.akimov@visitsouthestonia.com


Anneli Schön

Projektijuht

+372 5883 8881

anneli.schon@visitsouthestonia.com

Triin Roo

Tootearendusspetsialist

+372 5333 5054

triin.roo@visitsouthestonia.com


Külliki Pikk

Valgamaa diginähtavuse spetsialist

+372 513 7946

kylliki.pikk@visitsouthestonia.com

Kaisa Äärmaa

Võrumaa diginähtavuse spetsialist

+372 5698 4971

kaisa.aarmaa@visitsouthestonia.com


Anneli Villem

Jõgevamaa diginähtavuse spetsialist

+372 5377 9998

anneli.villem@visitsouthestonia.com

Agnes Ruul

Põlvamaa diginähtavuse spetsialist

+372 5886 3010

agnes.ruul@visitsouthestonia.com


Info kollaste akende rahvusvahelise projekti ja projektipartnerite kohta:

Kristiina Tammets +372 5340 9873, kristiina@tas.ee

Info Lõuna-Eesti kollaste akende, projektitegevuste ja marsruutide kohta:

Liis Lainemäe +372 5648 0065, trip@visitsouthestonia.com