TEEKOND I

LASTEGA TARTUMAALE!

+ JÄÄAJA KESKUS

Jääaja Keskus on kogu perele mõeldud põnev elamuskeskus, kuhu ootame külla nii suuremaid kui väiksemaid sõpru. Meil on avastamisrõõmu igas vanuses külastajatele!

Oleme ainulaadne elamuskeskus terves Baltikumis – siin saate tutvuda elusuuruses eelajalooliste loomadega ja kogeda elamuslikku ülevaadet sellest, kuidas on aastatuhandete jooksul kujunenud maailma ja Eesti loodus.

Jääaja Keskuse vahetusse lähedusse jääb ka Elistvere Loomapark.

+ AHHAA TEADUSKESKUS

Tahad end üllatada? Teaduskeskus AHHAA pakub nii teadust, põnevaid tegevusi, seiklusi kui ka mõnusat ajaviidet lastele ja täiskasvanutele. Keskusest leiad atraktiivse õpikeskkonna ning omandad uusi teadmisi.

Kõik näitused on üles ehitatud “käed-külge”-meetodil, see tähendab, et sul on võimalus kõike ise tunnetada ja proovida. Olgu selleks siis planetaarium, koolilabori õppematerjalide loomine, põnevad tehnikaseadmed või teadusteater. 

Ahha Teaduskeskus asub Tartu kesklinnas, seega lähedusse jääb veel väga palju põnevat – Aura veekeskus, V Spa, Dorpat Herb Spa, Eesti Rahva Muuseum, Mänguasjamuuseum jpm.

+ Kaubandus -ja vabaajakeskus LÕUNAKESKUS

Lõunakeskuses on pere kõigil liikmetel alati midagi teha. Oleme lapsesõbralik keskus, mis tähendab, et pääsed kogu perega mugavalt kõikjale.

Siin on Apollo Kinoliuväli, seikluspark, mängumaa ja palju muud põnevat. Lõunakeskuses leiad mõnusaid söögi- ja kiirtoidukohti ning traditsioonilisi kohvikuid.

+ Magus uni ja imeline hommikusöök SOPHIA hotellis

Hotell Sophia on väga mugavalt Lõunakeskusega ühenduses – seega lastega peredele ideaalne. Lisaks mugavatele hotellitubadele, pakub Sophia väga maitsvat hommikusööki ja kostitab toidunautlejaid restoranis Fii.

+ ELVA PUHKEPIIRKOND

Männilinn Elva asub Tartu vahetus läheduses. Elva Puhkepiirkonnas ootab sind Hellenurme Veskimuuseum*, Elva discgolfipark*, Vapramäe matkarada, Väike Väerada jpm.

www.visitelva.com

*Jälgi ka lahtolekuaegasid ja varustuse rendi võimalusi.

Jääaja Keskus (foto: Anna Svetlichnaya)
AHHAA teaduskeskus (foto: Sven Zacek)
Hotell Sophia (foto: Silver Gutmann)
Lõunakeskus (foto: Visit Estonia)
Elva Puhkepiirkond (foto: Visit Estonia)