LÕÕGASTUS, SAUNAD JA SPAADJõgevamaa

Kuremaa ujula ja mini SPA

KUREMAA UJULA JA SPA

Kuremaa ujula ja Mini-SPA-st, mis on avatud hooajaliselt. Leiate 3 basseini: nelja rajaga 25-meetrise suure basseini, laste basseini ning SPA osas mitme erineva võimalusega kompaktse basseini (voolutoru, mullitaja, beebibasseini).

Lisaks ujumisele on võimalus kasutada auru-, pere- ja privaatsauna ning SPA osas soola-, auru- ja aurusauna.

Kuremaa ujula majas asuvad lisaks veel solaarium, ilu- ja massažikabinet, jõusaal, suur pallimängude saal, kohvik, seminari või muu sündmuse pidamise ruum ning kõrval hoones majutus.

Põlvamaa

Pesa hotell minispaa Sõstar

PESA HOTELLI MINISPAA SÕSTAR

Rohelise võtmega tunnustatud Pesa hotell avas 2018.a sügisel minispaa Sõstar. Spaa mahutab kuni 12 inimest.

Minispaas on leilisaun, auru-aroomisaun, mullivann, jäämasin ja tsirkulaardušš. Peale sauna on end hea turgutada Spaa-alal on kaks sauna: leilisaun ja aroomi-aurusaun. Veemõnusid saab nautida mullivannis ja tsirkulaardušši all. Spaas on Bioptroni lampidega valgusteraapia tuba, mis tervendavad isegi tervislikumalt, kui päike seda teeb. Valgusteraapia toas lõõgastudes saab juua mustsõstrateed, joogivesi on kättesaadav mullivanni juures.

KÜLALISTEMAJA KEVVAI SUITSUSAUN

Jõksi järve kaldal, Kevvai külalistemajas on võimalik nautida 125 aastast, ehedat ja renoveeritud suitsusauna!

TAEVASKOJA SALAMAA SAUNAMAA

Maalähedane saunamaa asub kauni looduse keskel. Legendaarsed Taevaskoja Liivakivi paljandid jäävad siit vaid 15min jalutuskäigu kaugusele. Sobib suurepäraselt lastega peredele.

Tartumaa

V SPA Vee- ja Saunamaailm

V SPA VEE- JA SAUNAMAAILM

Mitmekesine veekeskus. Sind ootavad 11 erinevat basseini ja mullivanni,13 sauna ja mitmed veeatraktsioonid lastele.

AURA KESKUSE SAUNAKESKUS

Aura Keskuse saunakeskuses pakuvad lõõgastust üheksa erinevat sauna, Jaapani vann, hubane ripptoolidega puhkeala ja talvetuba. Väliterrassil on, lisaks kahele iglusaunale, kaks mullivanni, millest üks on karastavalt külm ja teine mõnusalt soe.

09.03 SIBULATEE SAUNAFEST

Päevane festival, kus osalevad piirkonna toredad ja mobiilsed saunad. Toimub saunade vahel orienteerumine koos ülesannete lahendamisega. Parimatele on välja pandud auhinnad.

Valgamaa

Toidupada suitsusaun

TOIDUPADA SUITSUSAUN

Otepää maaliliste kuplite vahel asuv Toidupada pakub maalähedaselt romantilisi elamusi sõpruskondadele ja peredele.

Kunagi tavapärasest suitsusaunast on nüüdseks saanud eksootilise elamuse pakkuja. Suitsusaunas olles tunnetad ajas tagasiminekut ning mõistad, kuidas esivanemad saunas ihu puhastamise ja vihtlemise kõrval ka hinge puhtaks said ning vaimset tasakaalu korrastasid.

PÜHAJÄRVE SPA JA PUHKEKESKUS

Eesti kauneima järve kaldal paiknev Pühajärve Spa & Puhkekeskus koosneb kahest osast: endisest taastusravikeskusest on välja kasvanud kaasaegne ja hubane tervisespaa, kust saab abi valutavatele liigestele, leevendust mitmesugustele kroonilistele haigustele, pinges lihastele ning kuhjunud stressile. Kõiki protseduure teostavad oma ala professionaalid.

Kehale ja hingele pakub rahu ja lõõgastust wellness-spaas, kus saab end hellitada luksuslike kehahooldustega ja nautida privaatset hoolitsust.

VAHI TALU VENE SAUN

Saunaelamus Vahi kerisahjuga saunas on omaette elamus, kus sina oled vaid nautleja rollis. Meie talu saunas on saunameistril õnnestunud kombineerida kokku vene kerisahi, soome kaminahi ja eesti reheahi. Vahi kerisahjus on u 250 kg roosasid kvartsiitkive, millel on teadupoolest väga head energeetilised omadused.

Võrumaa

Värska Kuurortravikeskus

VÄRSKA KUURORTRAVIKESKUS

Eestis ainulaadne oma raviarsenali poolest, pakkudes turgutust kohalike looduslike vahenditega – magevee ravimuda ja Värska mineraalveega.

Lisaks ravimudale ja mineraalveele on klientidel võimalik saada elektri-, parafiin- ja soolaravi, erinevaid massaaže, füsioteraapiat, ravivõimlemist ning mitmeid teisi tervendavaid hoolitsusi. 300 meetri kaugusel asub ka Värska veekeskus.

KUBIJA HOTELL-LOODUSSPA

Lõuna-Eestis männimetsade ja järvede vahel asuv Kubija hotell-loodusspaa on hubane ja mugav majutuskoht. Seal saad endale lubada hellitavaid hoolitsusi ja spaa-ja saunamõnusid ning puhates või tervist kosutades leida kooskõla looduse ja iseendaga.

SAUNASKÄIK MOOSKA TRADITSIOONILISES VANA-VÕROMAA SUITSUSAUNAS

Mooska talu suitsusaun on mõnus 8-le saunalisele. Tummist puupõlemise lõhna täiendab saunas suitsutatud liha, kaseviha ja saunamee järelhõng. Saun asub tiigi ääres, kus saab talvel end jääaugus karastada.


Fotod: Visit Estonia / Puhkaeestis.ee