Sotsiaalmeedia ABC – koolitussari turismiettevõtjatele

Lõuna-Eesti Turismiklaster kutsub turismiettevõtjaid osalema sotsiaalmeedia ABC koolitustel, mis toimuvad kõigis Lõuna-Eesti maakondades 2023. aasta märtsis ja aprillis!

Koolituste ajakava ja toimumiskohad:

14.03 – Jõgeva kultuurikeskuse kammersaal (Jõgevamaa) Registreeri end siin

21.03 – SOHO hotell (Tartu) Registreeri end siin

24.03 – Tartu 2024 Ellujäämise kunstide saal (Tartu) Registreeri end siin

04.04 – Pühajärve spaa ja puhkekeskus (Valgamaa) Registreeri end siin

11.04 – Räpina loomemaja (Põlvamaa) Registreeri end siin

18.04 – Haanja Puhke-ja Spordikeskus (Võrumaa) Registreeri end siin

Koolitusest lähemalt

Koolitajaks on Katrin Vilimaa-Otsing. Katrin on turunduses tegev olnud üle kümne aasta ning omab seega väga head tunnetust ja silmaringi toimivatest ja mitte toimivatest strateegiatest. Suurema osa ajast veedab ta ise klientide kontosid hallates, seega koolitused on praktilisest kogemusest. Koolitusel fookus järgmistel teemadel: sotsiaalmeedia algoritmid, erinevad tööriistad ja abivahendid postituste planeerimiseks, kuidas teha sihtrühma analüüsi, tasuliste reklaamide võimalused ja erinevad tehnilised lahendused (retargeting, lookalike jne), kuidas oma kontosid kaitsta, näited turismivaldkonnast.

Koolitus on osalejatele tasuta ja see viiakse ellu Lõuna-Eesti DMO 2023. aasta koostööprojekti alt. Lõunasöögi eest hoolitseb igaüks ise. Kaasa tuleb võtta isiklik sülearvuti.

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes juba sotsiaalmeedias toimetavad, kuid sooviksid oma tulemusi parandada läbi nii orgaanilise sotsiaalmeedia kui tasuliste reklaamide. Koolitusel antakse palju häid nippe ja soovitusi, seega on see kindlasti kasulik kõigile neile, kes oma töös sotsiaalmeediaga kokku puutuvad. Ootame osalema igast ettevõttest eelkõige ühte inimest!