Lõuna-Eesti läheb messile

Uus aasta algab väga oluliste turismisündmustega, milleks on loomulikult turismimessid!

Meie messikalendris on sel aastal:

18.-21.01 Soomes toimuv turismimess MATKA ;

2.-4. veebruaril Lätis toimuv turismimess BaltTour;

8.-10. veebruaril toimuv Eesti turismimess Tourest;

5.-7. märtsil Saksamaal toimuv ITB Berliin.

MATKA messil osaleme koostöös Tartu 2024-ga ühe leti taga Eesti ühisstendis. Keerutame õnneratast ja võtame jagamiseks kaasa ainult piirkondlikud soomekeelsed turismimaterjalid.

Riias toimuval BaltTouri messil läheme välja ettevõtete kaasabil 3×4 messistendiga. Balttouril on esindatud Visit Tartu, Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024, Vudila Mängumaa, Kalevipoja Koda, Palamuse muuseum, Piusa Külastuskeskus ja Aura veekeskus. Jagame ka kogu piirkonna (s.o Lõuna-Eesti) üldmaterjale. Ettevõtetel on võimalik messile kaasa saata oma reklaamtrükiseid 100 tk / 50 eurot, klastri liikmetele on materjalide kaasapanek tasuta. Materjalid peavad olema lätikeelsed ning suurte ja raskete materjalide korral tuleb enne kogus läbi rääkida Küllikiga!

Eesti turismimessil Tourest oleme lõunaeestlastega vallutanud Puhka Eestis hallis kaks suuremat “saarekest”, millest ühe kujundame Tartu 2024 ja teise Lõuna-Eesti Turismiklastri nägu. Tartu pinnal on eraldi väljas Visit Tartu (Tartumaa), Sibulatee, Jääaja Keskus, Kultuuripealinn Tartu 2024, Teaduskeskus AHHAA, ERM, TÜ Muuseum, Aura Keskus ja VOCO turismiosakond.

Lõuna-Eesti pinnal on esindatud eraldi lettidega Põlva-, Võru-, Valga- ja Jõgevamaa ning ettevõtetest on kohal Värska kuurortravikeskus, Kubija Hotell-Loodusspaa, Eesti Maanteemuuseum, Palamuse muuseum, Vudila mängumaa, Kalevipoja koda, Kupland, Piusa Külastuskeskus ja Kuremaa elamuskeskus. Ka Tourestile saavad Lõuna-Eesti Turismiklastrisse kuuluvad ettevõtjad trükiseid kaasa panna tasuta. Turismiklastri välistele ettevõtetele maksab Tourestile reklaamitrükiste saatmine 61 eurot.

Maksimaalselt võtame ühelt ettevõttelt kaasa 100 trükist, kuid kogus oleneb ka materjalide suurusest ja kaalust. Eelistatud on eestikeelsed materjalid.

Lisaks osaleme märtsikuus ITB Berliini messil Eesti ühisstendis. Tegu ei ole lõpptarbija messiga, seetõttu ei võta kaasa ka ettevõtete materjale.

Oma reklaammaterjali saatmise soovist andke palun teada Küllikile: kylliki.pikk@visitsouthestonia.com hiljemalt 22. jaanuariks.

Lisainfo messide kohta: Külliki Pikk, kulliki.pikk@visitsouthestonia.com, tel 513 7946.