Talv 2022/2023


Uuel aastal uue hooga!

Uue aasta alguses nii endale kui teistele lubaduste andmine on üsna levinud komme. Neist kinni pidamine aga hoopis tõsisem ettevõtmine. Lubaduste täitmise võti peitub konkreetsuses. Seetõttu olemegi Sulle kokku pannud vahva lubaduste nimekirja koos erinevate teostusvõimalustega Lõuna-Eestis.

Kui Sina aga oled andnud lubaduse enam mitte uusaastalubadusi anda, on see list sulle lihtsalt inspiratsiooniks uuel aastal koos pere ja sõpradega midagi toredat ja võib-olla täiesti uut ette võtta.

Kohtumiseni Lõunas! 🙂


Mida teha?

Kui puhkus, siis ikka lõunas! Kas sinu täiuslik saunakogemus tähendab traditsioonilist suitsusauna või hoopis tänapäevast spaad? Kas oled pigem murdmaa või hoopis mäesuusa usku? Millal käisid viimati kelgutamas? Ideaalse talvepuhkuse eelduseks on hea eeltöö. Siin on sulle valik piirkonna parimaid pakkumisi – olgu selleks siis lihtne kelgumägi, räätsamatk või moodne teemapark.

Meil siin Lõunas on talisport kohe eriti südamelähedane. Valiku lihtsustamiseks oleme välja toonud piirkonna parima valiku.
Lisaks toredatele tegevustele vabas õhus, on valikus ka rohkelt tubaseid tegevusi. Igale vanusele midagi uut ja huvitavat.
Kuum saun ja karge talvepäev käivad käsikäes. Vaata üle, mida põnevat siinkandis pakutakse.

Mis toimub?

Selleks, et iga Lõunas veedetud minut saaks hästi ära kasutatud, hoia pilk peal ka sündmuste kalendril. Talviseid tegevusi ja väljakutseid jagub terveks hooajaks


Kus ööbida?

Head talve ei saa raisku lasta, seega kui siiakanti tulla, siis ikka pikemaks ajaks. Siin Sulle mõned toredad piirkonna majutussoovitused.


Fotod: Visit Estonia, Anna Svetlichnaya